fbpx Przedsiębiorcza kobieta - wydarzenie w Gdańsku | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Przedsiębiorcza kobieta - wydarzenie w Gdańsku

PKJuż w marcu do Trójmiasta zjadą się osoby zainteresowane wydarzeniem “Przedsiębiorcza kobieta”. Będzie to już kolejna edycja.

"Przedsiębiorcza Kobieta" to wydarzenie organizowane przez Studenckie Forum Business Centre Club. W spotkaniach biorą udział kobiety w różnym wieku – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Trójmieście 6 marca 2020 roku. Spotkanie będzie źródłem inspiracji  i zastrzykiem motywacji do działania.

Oprócz merytorycznych prelekcji związanych ze szlifowaniem umiejętności miękkich oraz radzenia sobie ze stresem, uczestniczki dowiedzą się jak ważna jest kobieca solidarność, a także będą mogły wziąć udział w pokazie mody biurowej.

Poza wzmacnianiem więzi pomiędzy uczestniczkami, jako organizatorki chcemy zwrócić uwagę także na takie aspekty biznesowego rozwoju jak ekologia oraz ograniczanie konsumpcyjnego stylu życia w XXI wieku.

Każda edycja wydarzenia skupia ambitne kobiety, zorientowane na osiągnięcie zawodowego sukcesu. Stwarza im więc możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W spotkaniach biorą udział uczestniczki w różnym wieku – od studentek, po aktywne zawodowo kobiety, które chcą rozwijać swoją osobowość. Celem projektu jest to, aby kobiety były świadome własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać.

Treść wprowadzona przez: Marta Demartin
piątek, 14 lutego 2020 roku, 8:41