fbpx Konkurs Studencki Nobel | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konkurs Studencki Nobel

Studencki Nobel 2020Studencki Nobel to cykliczny konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, którego celem jest wyróżnienie studentów o wybitnych osiągnięciach na różnych polach-zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych. Jest jedynym ogólnopolskim konkursem stypendialnym w pełni tworzonym przez organizację studencką. Wpisując się w powszechne dziś trendy innowacyjności i związanego z nimi inwestowania w kapitał ludzki, ma umożliwić wyróżniającym się młodym ludziom wykorzystanie ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu.

Kategorie konkursowe Studenckiego Nobla 2020:

1.     Nauki techniczne

2.     Sztuka

3.     Dziennikarstwo i literatura

4.     Nauki przyrodnicze i energetyka

5.     Fizyka i astronomia

6.     Medycyna i farmacja

7.     Nauki społeczne

8.     Nauki ekonomiczne

9.     Działalność społeczna.

W związku z wieloma sygnałami od Was o utrudnionej możliwości zebrania wszystkich dokumentów do niedzieli przedłużamy zapisy do Konkursu Studencki Nobel 2020 do 31 maja.

Jest to jednak ostatni dzwonek, więc nie przegapcie okazji i wypełnijcie formularz.

Pamiętajcie, że:
Uczestnikiem Konkursu może zostać student uczelni wyższej państwowej lub prywatnej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, który:
a) jest studentem studiów licencjackich, inżynierskich, studiów uzupełniających magisterskich lub studiów jednolitych magisterskich.

Formularze konkursowe znajdziecie tutaj: http://www.studenckinobel.info/formularz-konkursowy/

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Marta Demartin
Treść wprowadzona przez: Marta Demartin