fbpx Prawo pracy w placówce oświatowej | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Prawo pracy w placówce oświatowej

Temida Photo by Tingey Injury Law Firm on UnsplashCentrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na szkolenie przygotowane dla Dyrektorów oraz V-ce Dyrektorów szkół i przedszkoli z: PRAWA PRACY W PLACÓWCE OŚWIATOWEJ.

Szkolenie odbędzie się 15 – 16 października 2020r. w godzinach 10:00-14:00 online. Ilość uczestników: 20-25 osób.

Szkolenie poprowadzi doświadczony prawnik zajmujący się na co dzień prawem oświatowym: Karolina Sikorska-Bednarczyk.

Tematy poruszone w trakcie szkolenia to m.in.:
• sposoby, tryby i warunki nawiązania, przekształcenia i rozwiązania stosunku pracy;
• ocena pracy, ustalanie kwalifikacji i awans zawodowy nauczyciela;
• wynagrodzenie i czas pracy nauczyciela;
• ustalanie i udzielanie urlopu wypoczynkowego;
• wydawanie świadectw pracy;
• odpowiedzialność dyscyplinarna i kary porządkowe oraz wykroczenia przeciwko prawom pracownika.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zapisu na szkolenie zapraszamy do kontaktu: csk@ug.edu.pl

Photo by Tingey Injury Law Firm on Unsplash

wtorek, 1 września 2020 roku, 10:09