fbpx Medal im. Jerzego Kondrackiego dla prof. Iwony Sagan | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Medal im. Jerzego Kondrackiego dla prof. Iwony Sagan

medalMamy przyjemność poinformować, że Pani Profesor Iwona Sagan z Zakładu Geografii Społeczno-Ekonomicznej Instytutu Geografii została wyróżniona Medalem imienia Jerzego Kondrackiego za zasługi dla Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.

Medal jest wysokiej rangi odznaczeniem, przyznawanym od 1999 roku dla osób, które na trwałe zapisały się w historii WGSR. Decyzje w sprawie przyznania wyróżnienia podejmuje Rada Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW. Pani Profesor Iwona Sagan otrzymała Medal podczas Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021, która odbyła się 12 października br. Wygłaszając laudację, Pan prof. dr hab. Jerzy Makowski wskazał na bogaty dorobek publikacyjny i projektowy oraz rozpoznawalność efektów pracy Pani Profesor Iwony Sagan w środowisku międzynarodowym.

Obok Pani Profesor Iwony Sagan, medalami im. Jerzego Kondrackiego zostali wyróżnieni Pani dr Maria Korotaj-Kokoszczyńska oraz Pan prof. dr. hab. Maciej Jędrusik z WGSR UW.

Serdecznie gratulujemy!

PDF icon medal_im._kondrackiego_prof._sagan.pdf138.91 KB