fbpx Bądź częścią tej przygody! Studenckie Radio MORS szuka nowych członków | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Bądź częścią tej przygody! Studenckie Radio MORS szuka nowych członków

Radio MORS rekrutacja 2024 banerNie musisz być studentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej, aby spróbować swoich sił jako radiowiec! Radio MORS Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza chętnych z każdego kierunku! Ruszyła coroczna rekrutacja do redakcji.

Kim jesteśmy?

Mega Otwarte Radio Studenckie to internetowa radiostacja nadająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Audycje (także na żywo) tworzą studenci według własnych pomysłów zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Regularnie nadajemy również nasz serwis informacyjny, a późnymi wieczorami proponujemy tematyczne pasma muzyczne. Do tego wywiady, reportaże i dużo dobrej muzyki przez cały dzień!

Kogo poszukujemy?

Do zespołu Radia MORS może dołączyć każdy, kto chce poznać warunki pracy w redakcji radiowej. U nas możesz być reporterem, prezenterem informacji czy prowadzącym autorskie audycje. Przeprowadzaj rozmowy, twórz relacje z wydarzeń kulturalnych, odwiedzaj z mikrofonem imprezy sportowe, poprowadź najnowsze notowanie listy przebojów albo budź słuchaczy w porannej audycji Śniadanie w Radiu MORS. Szukamy także kreatywnych ludzi do tworzenia naszej strony internetowej, prowadzenia mediów społecznościowych, projektowania grafik i zajmowania się PR-em. Tutaj zrealizujesz także praktyki studenckie.

Jak do nas dołączyć?

Napisz do nas na e-mail: mors@ug.edu.pl. W tytule wiadomości wpisz: NABÓR. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na przesłuchanie, na które wystarczy przygotować fragment prozy do przeczytania. Porozmawiamy także o Twoich zainteresowaniach i pasjach.
Sprawdź nas i słuchaj online na mors.ug.edu.pl! Odwiedź też naszego Facebooka

Oprac. Karol Stachowicz
Fot. Anna Klas